Svatební den s Takemotion.

Zvažujete zda si na svatbu vybrat Takemotion? Pokračujte níž a zjistíte víc.

Foto

Profesionálně nafotíme celý průběh svatebního dne.

Video

Natočíme pro vás svatební klip nebo sestřih z celého dne.

Svatební DJ

Zajistíme pro vás i profi DJe pro co nejlepší zábavu!

Svatební ráno

Vše je dohodnuto. Svatební den je tady! Sedmá hodina ranní odbyla a Takemotion klepe na dveře.

Po příchodu se se všemi přivítáme, představíme a jdeme rovnou na věc.
Nachystáme techniku a porozhlédneme se po nejlepších místech na ty nejkrásnější záběry. Točíme, fotíme, máme co potřebujeme a vyrážíme za ženichem.

Obřad

Na obřad přijíždíme s předstihem a najdeme ty nejvhodnější místa na focení/točení abychom obřad nenarušovali.

U obřadů používáme objektivy typu zoom, abychom mohli fotit a natáčet z dostatečné vzdálenosti. Avšak né vždy to podmínky dovolí.

Focení skupinek

Máme po obřadu! Nejtěžší část dne pro každého ze zůčastněných je úspěšně za námi!  Vrhneme se na poobřadové focení skupinek s novomanželi.

​Zde natočíme i pár záběrů a když to dovolí situace, přichází na řadu natáčení dronem, které je u nás ZDARMA!

Tady vše potřebné máme a všichni se už těší na hostinu. Vyrážíme!

Svatební hostina

Svatebčané společně s novomanželi usedli za stoly a Takemotion zaznamenává proslovy svědků, maminek a tatínků.

Slzy, dojemné příběhy, a také blahopřání k vašemu manželskému životu zaznamenáváme nepozorovaně, aby bylo vše co nejvíc autentické.

Stojíme si za tím, že fotografie a video ze svatebního dne musí být autentické, a proto do průběhu v podstatě nezasahujeme!

Focení novomanželů

Chceme, aby naše práce nesla skutečný příběh. Kdo by také chtěl koukat na své fotografie nebo video a vzpomínat jak je fotograf/kameraman nutil do nesmyslných póz, neustále je zastavoval ať něco zopakují a v podstatě tím řídil průběh svatby? Takemotion svatbu dokumentuje – neřídí.

Na nejkrásnější záběry máme vyhrazený čas při novomanželském focení, který je vždy nejlepší 1-2 hodiny před západem slunce.

Zakončení dne

Skvělý den, všechno šlo hladce. Svatebčané se baví, novomanželé si užívájí první hodiny jako jeden a podle harmonogramu se náše účast pomalu chýlí ke konci.

V tom za námi příjde svědkyně abychom ještě hodinu a půl vyčkali, protože vám zařídila nezapomenutelný ohňostroj. S úsměvem a bez váhání zůstáváme, natočíme i nafotíme ohňostroj i s vaší reakcí a pomalu se rozloučíme.

A máme konec.

Hotové fotografie a videa od nás dostáváte nejpozději do dvou měsíců od svatby.  Abychom zpříjemnili čekání, tak v průběhu posíláme i ochutnávku fotek.

Něco není jasné?

Pokud jste to dočetli až sem, děkujeme, že jsme Vás mohli provést ukázkou jak probíhá naše práce. Věříme, že jsme zodpověděli všechny vaše otázky a pokud ne, není nic jednoduššího než se zeptat zde.

Podívejte se na svatební fotky zde.

Malá ochutnávka svatebních fotografií.